altin kaplama takilar ,demo bilezikler ,tugrali kolyeler, imitasyon takilar

teslimat-bilgileri

Teslimat Bilgileri

Türkiye içi ürün Kargoya Verilme ve Teslim Süresi :

Türkiye içinde ürünün kargoya verilmesi süresi sipariş onayından itibaren 1 işgünüdür. Bu süre en fazla 3 işgünü sürebilir.İmalat yapılan (örnek:isimli kolye) ürünlerde imalat süreci 5-7 işgünüdür, dekorasyon ürünlerinde üretim yapılacak ürünler için ürün sayfasında imalat ve teslim süresi belirtilmiştir.  Dekorasyon kategorisindeki ürünler hariç olarak 75.-TL üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVAdır. Dekorasyon kategorisindeki ürünler, özel imalat bilezikler ve isimli kolyeler hariç Tüm ürünleri siparişiniz 100,-TL üzerinde ise PTT KAPIDA NAKİT ÖDEME olarak sipariş edebilirsiniz. Özel ürünlerde teslim süreleri ürün sayfalarında yazılmıştır. Teslim süresi ödemenizin onaylanmasından sonra başlamaktadır.Özel imalat ürünlerde KAPORA alındıktan sonra imalat başlar.

Ödeme seçeneklerimiz; PTT ile Kapıda Nakit Ödeme , Kredi kartı ile ödeme,Banka Havalesi, Ptt havalesi . daha detaylı bilgi için ödeme seçenekleri sayfamıza bakınız.

***

KAPIDA ÖDEMELİ SİPARİŞ VERİP TESLİM ALINMAMASI HALİNDE YASAL İŞLEM HAKKINDA

Kapıda ödemeli sipariş girilip müşteri tarafından teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi yasal haklarımız için , bilgisayar kayıtları,alıcının beyan ettiği adı soyadı,TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az on (10) en fazla kırk (40) katı kadar tazminat bedelini perimoda.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

****************************************************************************************************

Yurtdışı siparişlerinizde ürün Kargoya Verilme ve Teslim Süresi :

Dünyanın tüm ülkelerine sevk yapılmaktadır. Siparişlerinize 20,-EUR kargo bedeli ekleyerek ödemenizi BANKA üzerinden yapabilirsiniz. veya siparişinizi girdikten sonra bize perimodacom@gmail.com mail adresimizden e-mail göndererek ödeyeceğiniz toplam tutar için bilgi alabilirsiniz.Yurtdışı siparişlerde ücretsiz kargo uygulanmaz. Yurtdışı siparişlerinizde iade-değişim yapılamaz.

**************************************************************************************************************


İade Şartları 
Kişiye özel ,ÖZEL İMALAT ve gümüş kolyelerde iade ve değişim yoktur. Tüm ürünlerimizde iade-değişim talebinizi mail veya whatsapp ile yazılı olarak kargonuzu teslim aldıktan 2 iş günü içinde yapmanız gereklidir.Aksi halde iade-değişim talebiniz karşılanamaz.Ürün iadelerinizi kargonuzu teslim aldıktan sonra engeç 2 gün içinde bize bildirmelisiniz .İadesi kabul edilen ürünü 2 gün içinde kargoya teslim etmelisiniz.İade ürünü kutusunda iade ediniz.Tarafınıza düzenlenen faturamızın alt kısımındaki iade satırını dolurarak imzalayınız ve tüm nüshaları ile pakete koyunuz. İade yapılacak ürünün geri satış özelliği bozulmamış olması ve ambalajıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İadelerde sadece PTT kargoyu kullanınız.PTT haricinde gönderilen kargolarınız teslim alınmayabilir.İade edilen siparişte sadece ürün bedeli iade edilir, tarafımızca ödenen kargo v.s. masrafları iade edilmez.Kargo bedeli kesinlikle iade edilmez.değişim-iade kargo bedeli size aittir.
Etiketi koparılmış ve teslim aldığınız gibi iade edilmeyen ürünler kabul edilmemektedir. İadelerde faturanın alttaki iade satırına veya arka kısmına iade nedenizi , adınız ve soyadını , TC numaranızı ve tarihi yazarak imzalayınız.
İadeniz tarafımızca kontrol edildikten sonra varsa tarafımızca ödenen kargo bedeli ve banka kesinti bedelleri düşüldükten sonra banka hesabınıza veya PTT ile adınıza 3gün içinde geri iade edilir. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler kart merkezinin iade sayfasından yapılır, tahmini iade süreci 7işgünüdür, bu iade süreci bizimle alakalı değildir.
İş bu şartlar sözleşme niteliğindedir, okudum şıkkını işaretleyen alıcı gayri kabili rucu olarak kabul etmiş sayılır.
Anlaşmazlık halince İstanbul mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri yetkilidir.
Değişim Şartları
özel imalat ürünlerde ve isimli kolyelerde değişim yoktur. diğer ürünlerde değişim talebinizi ürünü teslim aldıktan 2 gün içinde bize bildiriniz. Normal bileziklerde sadece aynı model ürünün farklı bilezik ölçüsüyle değişim yapılır. Diğer ürünlerin değişiminde farklı bir ürün istenmesi halinde oluşacak fark bedeli tarafınıza yansıtılır. Değişimde kargo bedeli gönderene aittir, örnek: siz gönderince siz, biz gönderince biz öderiz. Değişimlerde PTT kargoyu kullanmanız avantajınızdır.

Kredi kartı ile ödeme:
web sitemiz üzerinden siparişinizi oluştururken eğer kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde anlaşmalı olduğumuz iyzico firmasının güvenlik sistemiyle 3D güvenlikli ödeme yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde kredi kartı bilgileriniz tutulmaz.

Bulunduğum yer Köy kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması,PTT  Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı kargo şirketi gecikmeli yapmaktadır.
**************************************************************************************************************

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım :


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, web sitemize kullanıcı adınızla giriş yaparak sipariş geçmişim bölümünden ilgili siparişinizin durumunu görebilir ayrıca göster butonundan sevk takip numarasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.
**************************************************************************************************************

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım :


Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.
Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır.
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
**************************************************************************************************************

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat edilmeli :


Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.
Eğer ürün kutusu size hasarlı ya da deforme olmuş olarak ulaştı ise paketi teslim almayarak doğrudan bize geri gönderebilirsiniz. Teslimat sonrası paketin hasarlı olduğunu farkettiyseniz kargo görevlisine tutanak hazırlatarak bize geöndermeniz gerekecektir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.
**************************************************************************************************************
Özel talep ettiğiniz ürün teslimatları Hakkında :

Özel olarak talep ettiğiniz ürünlerinizi PTT kargo ile adresinize kadar teslim etmekteyiz. Stokta olmayan ürün temininde zaman zaman gecikmeler yaşanabilmektedir süreci kabul etmeniz halinde ortalama 20-25 işgünü içinde adresinize teslim edilmektedir.

**************************************************************************************************************

diğer soru ve önerileriniz için bize yazın: destek@perimoda.com , perimodacom@gmail.com , whatsapp 05535227809