altin kaplama takilar ,demo bilezikler ,tugrali kolyeler, imitasyon takilar

ödeme seçenekleri

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin ödemesi nakit olarak yapılır. Kapıda ödeme anlaşmamız PTT KARGO iledir.. Siparişinize Kapıda ödeme bedeli eklenir. siparişiniz 100,-TL altında ise kapıda ödemeli gönderilmeyebilir.

Havale/EFT İle Ödeme (ekstra indirimli)

Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için EFT/Banka Havalesi seçeneğimiz bulunmaktadır. Ödeme bilgileri ekranında ‘HAVALE/EFT' ile ödeme seçmeniz durumunda, hesap numaralarımız görünmektedir. Bu hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Hesap detay bilgilerini ‘Hesap- Bilgileri’ sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

İnternet üzerinden alışverişlerinizde Visa, Mastercard kredi kartı veya kredi kartlarına bağlı sanal kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun en güvenli yolu 3D kredi kartı ile güvenli ödeme sistemiyledir.

Kredi kartı ile  yapacağınız ödemelerde 3D güvenlik sistemini seçmeniz daha güvenlidir. İyzico üzerinden güvenli ödeme yapılır.

*yanlış ödediğiniz kredi kartı bedelini hemen bize mail ile bildirmeniz halinde kart bedeli iptal edilebilir. 12 saat sonra yapılan bildirimlerde iptal olamayacağı için karta iade olarak yapılmaktadır, dolayısıyla işlem ücreti kesilebilir.

Ödeme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için perimodacom@gmail.com adresimize

mail yazabilirsiniz.