yeni gelen altın kaplamalı takı modellerimiz 14.08.2017

Sevgili perimoda.com takipçileri yeni gelen altın kaplamalı takılarla yeniden karşınızdayız,

özel siparişlerle yaptırdığımız yeni model kolyeler, bilezikler, setler ve yüzükler stoklarımıza girmiştir. Altın kaplamalı takılarımıza https://www.perimoda.com web sayfamızdan ulaşabilir ve güvenle siparişinizi verebilirsiniz.

tüm sorularınız için bize hızlı mesaj whatsapp 0553 522 7809 hattımızdan mesaj atabilirsiniz.

Altın kaplama takıları sizlere güvenle ulaştırdığımız kargo firmamız PTT KARGO hakkında yaptığınız bilgilendirmeler dikkate alınmış ve kargo firmasıyla gerekli görüşmeler yapılmıştır. Kargo firması yeni elemanların iş bilmezliğinden dolayı bazı gecikmeler yaşandığını belirtmiştir.

Biz gerekli çalışmaları yaptık ve web sitemizin alt yapısını güçlendirdik. Daha önceden de olduğu gibi web sitemizde güvenle gezinmeniz ve güvenle ödeme yapabilmenizi sağladık.

Web sitemizde vereceğiniz yeni altin kaplamali taki siparişlerde de geçerli olacak havalede %10 indirim kampanyasına devam ediyoruz. Başka web sitelerinde olduğu gibi kupon,puan biriktirmenize gerek yok, anında %10 indirim kazanmak ve anında siparişinizden düşmek için siparişinizin ödeme kısmında BANKA HAVALESİ seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Tüm sorularınız için whatsapp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

perimoda

Yeni model bazı ürünlerimiz;

perimodacom yeni urunler

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir