altın kaplamalı takı kullanımı

Merhabalar,

Altın kaplamalı takı kullanımı hakkında kısa ama doğru bilgilendirme için sayfamıza hoşgeldiniz.

Uzun yıllar takılarınızı ilk günkü gibi kullanmak için önerilemizi lütfen dikkatli okuyunuz.

Bildiğiniz üzere takılarda altın kaplama yapılmasının nedeni gerçek altın görünümüne yakın takılar elde etmek ve gerçek altın kullanır gibi taşımak isteyen müşterilerin taleplerine cevap verebilmek içindir. perimodacom olarak satışa aldığımız altın kaplamalı ürünler 1.sınıftır. Kaplaması gerçek altından yapılmaktadır. dolayısıyla gerçek altın takınızı nasıl koruyorsanız bunlarıda öyle korumanız gereklidir.

Altın kaplamalı yüzük kullanımı:

Kaplama ürünlerde en çok tahriş olan yüzüklerdir, çünkü yüzük parmağa tam oturduğundan ve hava almaya yer kalmadığından çabuk deforme olabilir. Bizim kullandığımız gerçek altın kaplama sayesinde bu sorun çözülmüştür. yüzük kullanımında sadece 2-3 günde bir parmaktan çıkararak iç kısımlarını pamuklu bezle silmek yeterlidir.

Altın kaplamalı kolye kullanımı:

Bildiğiniz üzere kolyeler boyundan aşağıya doğru kullanıldığından tene değen kısmı zincir ve kilit bağlantı kısmıdır. kolye ucu eğer bluz,gömlek gibi giysilerin üzerinde bırakılırsa daha uzun ömürlü olur. Gerçek altın kaplama kullandığımızdan bizim ürünlerimizde nasıl kullandığınız fark etmez. Teninize değmesi sorun yaratmayacaktır. Sadece parfüm , deodorant gibi kimyasal ürünleri sıkarken koruyunuz veya kokunuzu sürdükten sonra kolyenizi takınız.

Altın kaplamalı takı Saklama şekilleri:

Altın kaplamalı ürünlerinizi size gönderdiğimiz hediye kutusunda saklayınız.Kapağını kapalı tutunuz. Kullandıktan sonra kuyuya koyacağınız takınızı pamuklu bezle siliniz sonra kutuya koyunuz. Altın kaplamalı takılara şeffaf oje kullanımını tavsiye edenler olabilir, bu da bir çözümdür. Fakat bizim ürünlerde bu uygulama gerekmemektedir.

Takılarda oluşacak kopma v.s. sorunlarını kuyum atölyelerinden veya malzemeniz varsa kendinizde halledebilirsiniz. Kargo bedellerini karşılamanız ve PTT kargo ile göndermeniz halinde bizde yardımcı olabilmekteyiz.

Altın kaplamalı ürünleri kullanarak gerçek altın kullanımının çok altında maliyetlerle gerçek altın gibi ürün kullanabilirsiniz. sadece kullanım şartlarımıza uymanız yeterlidir.

perimoda sizlere altın kaplamalı ürünlerin en kalitelilerini sunmaktadır. şimdi alışveriş yapmak için hemen tıklayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir