Gizlilik politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası şartları:

www.perimoda.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. www.perimoda.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklaşık olarak haftada bir www.perimoda.com‘la ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır.

Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz destek@perimoda.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

www.perimoda.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, www.perimoda.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

www.perimoda.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında www.perimoda.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari cercevesinde ikili baglantilarla iletilir. Kredi kartı ödemesinde 3D sistemini seçmeniz daha güvenlidir.

www.perimoda.com’ da güvenliğiniz için verilen sipariş bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, www.perimoda.com ‘dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişin mail üzerinden onaylanması ve/veya whatsapp üzerinden onaylandığına dair müşteriye bir mesaj yollanması gerekmektedir. Bu amaçla whatsapp üzerinden müşteriye bir onay mesajı gönderilmektedir. Whatsapp onayından sonra sipariş işleme alınmaktadır.

X
Yardım istermisiniz?