Banka bilgilerimiz

Banka Hesap Bilgilerimiz:

hesap sahibi :  ismail akar

Finansbank – Küçükbakkalköy Şb.

Iban hesap no: TR84-0011-1000-0000-0044-9153-31

*************************************************************************************************

Kapıda Ödeme :

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin ödemesi nakit olarak yapılır. Kapıda ödeme anlaşmamız PTT KARGO . Sipariş tutarına Kapıda ödeme bedeli eklenir. Siparişiniz 100,-TL altındaysa veya sitemizden ilk siparişiniz ise kapıda ödemeli gönderilmeyebilir. Not: özel imalat bilezikler, gümüş ürünler ve isimli kolyeler imalat yapılacağından dolayı imalat kaporası alındıktan sonra kalanı kapıda ödemeli olabilir.

Havale/EFT İle Ödeme (ekstra indirimli) :

Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için EFT/Banka Havalesi seçeneğimiz bulunmaktadır. Ödeme bilgileri ekranında ‘HAVALE/EFT’ ile ödeme seçmeniz durumunda, hesap numaralarımız görünmektedir veya siparişi tamamladıktan sonra tarafınıza iletilen sipariş bilgilerinde banka hesap numaralarımız gelecektir.. Bu hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Hesap detay bilgilerini ‘Hesap- Bilgileri’ sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme :

İnternet üzerinden alışverişlerinizde Visa, Mastercard kredi kartı veya kredi kartlarına bağlı sanal kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun en güvenli yolu 3D kredi kartı ile güvenli ödeme sistemiyledir.

Kredi kartı ile  yapacağınız ödemelerde 3D güvenlik sistemini seçmeniz daha güvenlidir. İyzico üzerinden güvenli ödeme yapılır.

*yanlış ödediğiniz kredi kartı bedelini hemen bize mail ile bildirmeniz halinde kart bedeli iptal edilebilir. 12 saat sonra yapılan bildirimlerde iptal olamayacağı için karta iade işlemine geçeceğinden dolayı 7-14 gün içinde merkezi sistem iade edecektir, bu işlem için işlem ücreti kesilebilir.

Ödeme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için perimodacom@gmail.com adresimize

mail yazabilirsiniz. Veya whatsapp mesaj : 05535227809

X
Yardım istermisiniz?